DERESZ

Nowy Dwór k/Koronowa

Certyfikat PZJ

Ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego

Więcej

Gościnny dworek Deresza
Zapraszamy wszystkich entuzjastów jeździectwa w nasze progi
Zima to nie tylko zmiana scenerii
Dobry kulig daje równie dużo wrażeń co jazda wierzchem w kopnym śniegu
Tradycje kawaleryjskie
Pokazy musztry ułańskiej i szyków marszowych praktykowanych przez zastępy kawalerii z początku XX w.
11 listopada - obecność obowiązkowa
Stukot kopyt o koronowski bruk zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości
Polonez lub kadryl na koniach
W strojach i przy muzyce z "Pana Tadeusza" tańczymy konno układy tradycyjnego polskiego tańca szlacheckiego
Białe szaleństwo
Kopny śnieg, lekki mróz, cisza uśpionych pól i lasów to fantastyczny relaks w zimowe krótkie dni
Dobry czas w pięknym otoczeniu
Tereny klubu, to przestrzeń gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie - ujeżdżalnia, padok, boisko, park, staw... co kto lubi.
Heja w teren!
Po żniwach pola smutnieją, ale robi się miejsce do pięknego galopu
Wiosenne rajdy i majówki
Nie ma piękniejszej pory na podziwianie świata z wysokości siodła
Rekonstrukcje historyczne
Stroje z epoki, próba zbliżenia się do realiów świata, w którym jeździectwo było powszechną umiejętnością
Latem ciągnie nas nad jeziora
Ulubione letnie trasy wzdłuż brzegów Zalewu Koronowskiego
Przygoda z historią
Nasze przemarsze i parady uświetniają obchody świąt państwowych i imprez plenerowych
Zimowiska i przejażdżki
Leśne zaspy zaprzęg sań pokona tak samo szybko jak zaśnieżone pola
Hubertus - rajd i gonitwa z bezkrwawymi łowami
Zabawa, tradycja, wyczyn, rywalizacja... a do tego piękne jesienne pejzaże

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi sposobu wypełniania nowej karty zgłoszeniowej zamieszczamy wzór takiej karty wypełnionej hipotetycznymi danymi osobowymi. Warto zapoznać się z tymi przykładami, żeby zobaczyć jakich informacji potrzebują organizatorzy i opiekunowie grup aby zapewnić bezpieczny i ciekawy wypoczynek Waszym pociechom.

Wzór karty wypełnionej komputerowoWzór karty wypełnionej odręcznie

Niestety RODO wymusza na nas stosowanie nowych zapisów w karcie i wzory z poprzednich lat nie mogą być używane. Co zatem zrobić, aby zakwalifikować się na zimowisko w Dereszu?

 

1. Pobrać z naszej strony kartę zgłoszeniową (tutaj)

Przyjmujemy zgłoszenia tylko na aktualnych kartach zgłoszeniowych. Niestety, co roku zmieniają się nieco przepisy i musimy dokumenty związane z wypoczynkiem dzieci i młodzieży dostosowywać do tych regulacji. Przepraszamy za niedogodności, jeśli ktoś prześle kartę na wydrukowanym w zeszłym roku formularzu i będziemy zmuszeni poprosić o przepisanie :(

2. Wypełnić ją danymi uczestnika, wydrukować i podpisać

Obecnie karta zgłoszeniowa ma postać formularza elektronicznego, tzw. ePDF. Można wypełnić kartę na komputerze i wydrukować ją z już uzupełnionymi danymi uczestnika. To bardzo ułatwia rozczytanie informacji zawartych w karcie naszym pracownikom. Dziękujemy :)
Ale można ją równie dobrze od razu wydrukować i uzupełnić odręcznie. Na koniec należy kartę zgłoszeniową podpisać - musi to zrobić Rodzic lub Opiekun Prawny dziecka.  

4. Przesłać pocztą lub dostarczyć do biura Klubu osobiście

Oryginał karty zgłoszeniowej musimy otrzymać najpóźniej przed pozostawieniem dziecka w Klubie. Zatem w ostateczności przyjmujemy karty jeszcze w dniu przyjazdu. Warunkiem jest jednak przesłanie drogą elektroniczą kopii takiego dokumentu (skan lub wypełniony i zapisany ePDF). Jeśli nie ma możliwości dostarczenia oryginału karty wcześniej (pocztą lub osobiście) prosimy o kontakt i potwierdzenie, którego turnusu dotyczy zgłoszenie.

5. Wpłacić zaliczkę (min. 300 zł za każdego uczestnika danego turnusu) w biurze Klubu lub na konto: 

24 8144 0005 2001 0000 3014 0001

Niestety liczba nieuprzedzonych rezygnacji w poprzednich latach zmusiła nas do podniesienia kwoty zaliczki i uzależnienia rezerwacji od jej wpłaty. Zdażało się, że zamykaliśmy nabór na dany turnus o miesiąc wcześniej (z powodu braku miejsc) i odmawialiśmy kolejnym chętnym, a później w dniu rozpoczęcia obozu kilka osób nie zjawiało się i nie poczuwało do tego aby uprzedzić o zmianie planów. W tej sytuacji nawet nie było szans by zakwalifikować na obóz kogoś, kto czekał na liście rezerwowej :(
Dlatego prosimy o kontakt w każdej tego typu sytuacji. Wszyscy rozumiemy, że zdarzenia losowe, problemy zdrowotne lub wydarzenia w życiu osobistym mogą pokrzyżować plany wypoczynku - jeśli ktoś nie będzie mógł przyjechać, to zwrócimy zaliczkę - ale miejmy też na względzie wysiłek organizatorów. Sytuacja odwrotna też się może zdarzyć. Jeśli jesteśmy zmuszeni odwołać turnus, też staramy się jak najwcześniej uprzedzić o tym zainteresowanych.

Dopiero dostarczenie karty zgłoszeniowej i opłacenie zaliczki skutkuje wpisaniem na listę uczestników. Pamiętajmy, że liczba miejsc na każdym z turnusów jest ograniczona, a o przydziale miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Dotyczy to zwłaszcza osób, które planują przyjazd na zimowisko większą grupą lub zależy im aby trafić na konkretny turnus.