DERESZ

Nowy Dwór k/Koronowa

Certyfikat PZJ

Ośrodek posiada certyfikat Polskiego Związku Jeździeckiego

Więcej

11 listopada - obecność obowiązkowa
Stukot kopyt o koronowski bruk zaprasza wszystkich do wspólnego świętowania rocznicy odzyskania niepodległości
Tradycje kawaleryjskie
Pokazy musztry ułańskiej i szyków marszowych praktykowanych przez zastępy kawalerii z początku XX w.
Dobry czas w pięknym otoczeniu
Tereny klubu, to przestrzeń gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie - ujeżdżalnia, padok, boisko, park, staw... co kto lubi.
Hubertus - rajd i gonitwa z bezkrwawymi łowami
Zabawa, tradycja, wyczyn, rywalizacja... a do tego piękne jesienne pejzaże
Latem ciągnie nas nad jeziora
Ulubione letnie trasy wzdłuż brzegów Zalewu Koronowskiego
Zima to nie tylko zmiana scenerii
Dobry kulig daje równie dużo wrażeń co jazda wierzchem w kopnym śniegu
Gościnny dworek Deresza
Zapraszamy wszystkich entuzjastów jeździectwa w nasze progi
Zimowiska i przejażdżki
Leśne zaspy zaprzęg sań pokona tak samo szybko jak zaśnieżone pola
Wiosenne rajdy i majówki
Nie ma piękniejszej pory na podziwianie świata z wysokości siodła
Polonez lub kadryl na koniach
W strojach i przy muzyce z "Pana Tadeusza" tańczymy konno układy tradycyjnego polskiego tańca szlacheckiego
Przygoda z historią
Nasze przemarsze i parady uświetniają obchody świąt państwowych i imprez plenerowych
Heja w teren!
Po żniwach pola smutnieją, ale robi się miejsce do pięknego galopu
Rekonstrukcje historyczne
Stroje z epoki, próba zbliżenia się do realiów świata, w którym jeździectwo było powszechną umiejętnością
Białe szaleństwo
Kopny śnieg, lekki mróz, cisza uśpionych pól i lasów to fantastyczny relaks w zimowe krótkie dni

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi sposobu wypełniania nowej karty zgłoszeniowej zamieszczamy wzór takiej karty wypełnionej hipotetycznymi danymi osobowymi. Warto zapoznać się z tymi przykładami, żeby zobaczyć jakich informacji potrzebują organizatorzy i opiekunowie grup aby zapewnić bezpieczny i ciekawy wypoczynek Waszym pociechom.

Wzór karty wypełnionej komputerowoWzór karty wypełnionej odręcznie

Niestety RODO wymusza na nas stosowanie nowych zapisów w karcie i wzory z poprzednich lat nie mogą być używane. Co zatem zrobić, aby zakwalifikować się na zimowisko w Dereszu?

 

1. Pobrać z naszej strony kartę zgłoszeniową (tutaj)

Przyjmujemy zgłoszenia tylko na aktualnych kartach zgłoszeniowych. Niestety, co roku zmieniają się nieco przepisy i musimy dokumenty związane z wypoczynkiem dzieci i młodzieży dostosowywać do tych regulacji. Przepraszamy za niedogodności, jeśli ktoś prześle kartę na wydrukowanym w zeszłym roku formularzu i będziemy zmuszeni poprosić o przepisanie :(

2. Wypełnić ją danymi uczestnika, wydrukować i podpisać

Obecnie karta zgłoszeniowa ma postać formularza elektronicznego, tzw. ePDF. Można wypełnić kartę na komputerze i wydrukować ją z już uzupełnionymi danymi uczestnika. To bardzo ułatwia rozczytanie informacji zawartych w karcie naszym pracownikom. Dziękujemy :)
Ale można ją równie dobrze od razu wydrukować i uzupełnić odręcznie. Na koniec należy kartę zgłoszeniową podpisać - musi to zrobić Rodzic lub Opiekun Prawny dziecka.  

4. Przesłać pocztą lub dostarczyć do biura Klubu osobiście

Oryginał karty zgłoszeniowej musimy otrzymać najpóźniej przed pozostawieniem dziecka w Klubie. Zatem w ostateczności przyjmujemy karty jeszcze w dniu przyjazdu. Warunkiem jest jednak przesłanie drogą elektroniczą kopii takiego dokumentu (skan lub wypełniony i zapisany ePDF). Jeśli nie ma możliwości dostarczenia oryginału karty wcześniej (pocztą lub osobiście) prosimy o kontakt i potwierdzenie, którego turnusu dotyczy zgłoszenie.

5. Wpłacić zaliczkę (min. 300 zł za każdego uczestnika danego turnusu) w biurze Klubu lub na konto: 

24 8144 0005 2001 0000 3014 0001

Niestety liczba nieuprzedzonych rezygnacji w poprzednich latach zmusiła nas do podniesienia kwoty zaliczki i uzależnienia rezerwacji od jej wpłaty. Zdażało się, że zamykaliśmy nabór na dany turnus o miesiąc wcześniej (z powodu braku miejsc) i odmawialiśmy kolejnym chętnym, a później w dniu rozpoczęcia obozu kilka osób nie zjawiało się i nie poczuwało do tego aby uprzedzić o zmianie planów. W tej sytuacji nawet nie było szans by zakwalifikować na obóz kogoś, kto czekał na liście rezerwowej :(
Dlatego prosimy o kontakt w każdej tego typu sytuacji. Wszyscy rozumiemy, że zdarzenia losowe, problemy zdrowotne lub wydarzenia w życiu osobistym mogą pokrzyżować plany wypoczynku - jeśli ktoś nie będzie mógł przyjechać, to zwrócimy zaliczkę - ale miejmy też na względzie wysiłek organizatorów. Sytuacja odwrotna też się może zdarzyć. Jeśli jesteśmy zmuszeni odwołać turnus, też staramy się jak najwcześniej uprzedzić o tym zainteresowanych.

Dopiero dostarczenie karty zgłoszeniowej i opłacenie zaliczki skutkuje wpisaniem na listę uczestników. Pamiętajmy, że liczba miejsc na każdym z turnusów jest ograniczona, a o przydziale miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. Dotyczy to zwłaszcza osób, które planują przyjazd na zimowisko większą grupą lub zależy im aby trafić na konkretny turnus.